איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

ארכיון תחרויות

לרשימת ארכיון תחרויות >

אליפות ישראל בשחייה- השחייה הישראלית מזנקת קדימה

אליפות ישראל בשחייה ננעלה ביום שבת על שלל שיאים ישראלים והרבה כבוד לשחייה הישראלית

להרשמה ישירה לאליפות החורף

 Winter Championship 2015 registration

השחייה הישראלית סיימה את עונת החורף באליפות החורף השנתית שהתקיימה במכון וינגייט, בבריכה האולימפית החדשה. אם הרבה התרגשות וצפייה לקראת אליפות אירופה לבריכות קצרות השחייה הישראלית מראה כושר ועומק מרשים שהולך להיות משמעותי לקראת אירוח משחקי אליפות אירופה בבריכות קצרות בחורף 2015.

6 שיאי ישראל חדשים נקבעו בסוף-השבוע האחרון והרבה שמות חדשים שמסמנים כי הדור החדש מוכן ויכול להשתלט על השחייה הישראלית. הילדה טלי למקוף, רק בת 17 וכבר שיאנית ישראל הטרייה. טלי למקוף שפרה את השיא הישראלי ב 400 חופשי בפתיחת הצגת הערב ביום רביעי וקבעה תוצאה של 4:13.51 שיפור של חצי שנייה לשיא שהוחזק משנת 2004.  הגברים לא נשארו חייבים ושני שחיינים היו מהירים יותר מהשיא הישראלי הוקדם אבל רק אחד יכול לנצח, והיה זה מרק חינוואי, בן ה 17 מהפועל בת ים תחת שרביטו של המאמן האגדי מאיר לויאה, קטף את הזהב ואת השיא בתוצאה של 3:45.74. השני לקיר, עם תוצאה טובה יותר מהשיא הישראלי גיל קליזלר ממכבי חיפה בתוצאה של 3:45.92. 

גיא ברנע בסיום משחי הגב

גיא ברנע בסיום משחי הגב

הגברת הראשונה של השחייה הישראלית, עמית עברי מהפועל עמק חפר החליטה להצטרף לחגיגת השיאים הישראלים עם שיא ישראלי ובינלאומי חדש במשחה 100 מטרים פרפר עם זמן של 56.75. השיא הקודם הוחזק על ידה ועמד על 57.14.  ערב למחרת, יום חמישי אנדראה מורז מהפועל ירושלים הצטרפה לחגיגת השיאים וניפצה את השיא הישראלי והבינלאומי ב-100 חתירה עם 53.46! אנדראה הוליכה מתחילת המשחה ועד סופו כשהיא מסתובבת על 25.75 בחצי המרחק ושומרת על מהירות גבוהה גם בחציו השני של המשחה. מורז המשיכה בשיא ישראלי אדיר ב 200 חופשי. מורז הובילה לאורך כל המשחה עם ביטחון, עוצמה וקבעה 1:55.67, שיפור אדיר לשיאה שעמד על 1:58.35. ביום האחרון לאליפות קבעה 24.84 ב 50 מטרים חופשי ושיפרה את שיאה שעמד על 25.07 מלפני מספר ימים ביומה הראשון של האליפות. 

הגברת הראשונה של עולם השחייה- עמית עברי

הגברת הראשונה של עולם השחייה- עמית עברי

השחיינית מהנדסת, בוגרת ליגת המכללות מאוניברסיטת ג'ורג'יה טק,  קרן זיבנר מהפועל דולפין נתניה שברה את השיא הישראלי  ב-200 פרפר, 2:10.85, שיפור של מאית לשיא הקודם. קרן ממשיכה קו התקדמות מדהים שכולנו מחזיקים לה ידיים לקראת הקביעה של הקריטריון האולימפי.

"המהנדסת" קרן זיבנר לאחר שיא ישראלי

"המהנדסת" קרן זיבנר לאחר שיא ישראלי

תחרות מרתקת, מהפנטת ובעיקר מחממת את המים לאליפות ישראל לשחייני המאסטרס בחודש פברואר….

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל