איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

סקירות והודעות

לרשימת סקירות והודעות >

פרופסור יונה תדיר מסתער על אליפות החוף המערבי בארצות הברית

פרופסור יונה תדיר התחרה באליפות החוף המערבי וחזר עם שלל מדליות והרבה כבוד לשחיית המאסטרס הישראלית.

ב 5-7.12.14 נערכה בקליפורניה אליפות החוף המערבי של ארצות הברית לשחייני המאסטרס. פרופסור יונה תדיר, שחיין החודש של חודש אוקטובר  התחרה וחזר עם מספר השגים ושיאים. בתחרות עצמה נקבעו 10 שיאי עולם חדשים, והתחרות היתה ברמה מאוד גבוה

פרופסור תדיר התחרה בכמה מקצים, כאשר בכולם מתברג פרופסור תדיר בין הראשונים. ב 50 חופשי זכה פרופוסר תדיר במקום הראשון ביחד עם שיא ישראלי לגילאים  70-74 קבע תדיר 30.86. את העומק של השחייה האמריקאית ועל קושי התחרות ניתן לראות בכך ששלושת הראשונים בגיל היון בהפרש מאיות אחד מהשני ( מקום שני 30.90 ומקום שלישי 30.99 ). תדיר עצמו משפר את התוצאה שקבע שנה שעברה באותה תחרות בחמש מאיות השנייה. השיפור המרשים בשיא והמיקום לא הספיקו לפרופסור תדיר, והוא קפץ למים כראשון בשליחים וקבע שיפור נוסף של 30.75 לשיא שלו עצמו ולשיא הגילאים.

ב 50 מטרים חזה קבוע פרופסור תדיר 42.05 והתברג במקום השני.  במחשה נוסף ששחה פרופוסר תדיר, 50 פרפר, קבע תוצאה מרשימה של 35.60 וזיכה אותה במקום השלישי.

פרופוסור תדיר מספר שהתחרות התנהלה בצורה מרשימה, יעילה וכזו שיש לישראלים הרבה מה ללמוד עליה. פרופוסור תדיר הבטיח שירשום כמה מילים על התחרות בפוסט בקרוב.

פרופוסר יונה תדיר והזכיות- כבוד!

פרופוסר יונה תדיר והזכיות- כבוד!

הבריכה בקליפורניה

הבריכה בקליפורניה

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל