איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

קבוצות מאסטרס‏

לרשימת קבוצות מאסטרס‏ >

מכבי קריית ביאליק

 

  1. מקום האימונים:  קאנטרי אפק, נמצא ברחוב דרור 2 קריית ביאליק.
  2. מתי מתאמנים: -האימונים מתקיימים בימי שני וחמישי בשעות 20:00-21:30 המרחק הממוצע שהקבוצה שוחה הוא בין 3-4 ק"מ , כמובן ישנה התחשבות ברמות השונות.
  3. פרטים על הרשמה לקבוצה– מנהל האגודה הוא חיים קויפמן , הטלפון במשרד האגודה (לתיאום עם המזכירה ) 04-8743992. כתובת המייל של האגודה [email protected]מאמנת ואשת קשר למאסטרס– שרון בר סלע- 052-3411181 או במייל [email protected]
  4. כמה מילים על הקבוצה-הקבוצה קמה לפני כ- 5 וחצי שנים ביוזמתו של דן קוני, שחיין מאסטרס פעיל, איש ברזל ותריאתלט מקצועי . כיום מאמן קוני את נבחרת הנוער של מכבי ק.ביאליק, דן קוני הוא שדחף לפעילות ספורטיבית איכותית לקבוצת שחיינים בוגרים ,אשר נאספו ביחד כדי לחזור לימי התהילה שלהם מילדותם, ובכדי לשמור על אורח חיים בריא. את קבוצת המאסטרס אימן קוני במשך כ-4 שנים. כיום מאמנת את הקבוצה שרון בר-סלע שחיינית עבר עם הישגים ארציים.הקבוצה, היא קבוצה מגוונת, בגילאים וברמות- ישנם שחייני עבר , וכן שחיינים חובבנים שגילו את עולם השחייה בגיל מאוחר יותר והתמכרוהמטרה העיקרית אצלנו באימונים היא כמובן הנאה, ניתוק מעומס היום יום ומפגש חברתי נעים פעמיים בשבוע. המטרה הבאה היא כמובן שיפור הסגנון, שיפור הכושר והגעה להישגים תחרותיים (למי שכמובן מעוניין בכך).אנו מקיימים מפגשים גם מחוץ לשעות פעילות השחייה, לשם גיבוש והנאה (על האש, יציאה למסעדות, באולינג וכ"ו).
  5. משהו מיוחד? יש לנו מסורת יום הולדת לכל מי שחוגג בקבוצתנו (מי שרוצה לגלות מה היא מוזמן לקבוצתנו)
  6. הישגי הקבוצה- באליפות החורף שנת 2014 זכתה קבוצת הבנים של " מאסטרס מכבי קריית יאליק" במקום השלישי. ובכללי הקבוצה הגיע גם כן למקום השלישי והמכובד.

 

חוגגים יומהולדת

חוגגים יומהולדת במכבי קריית ביאליק

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל