איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

תוצאות מתחרויות

לרשימת תוצאות מתחרויות >

אליפות העולם למאסטרס 2015 – מים פתוחים – מדליות!

מדלית זהב לגיורא זילברברג, מדליות כסף לדניאל קציר וזיוית גוטמן מאירי

למי שלא שם לב, השחייה העולמית הופכת לאירוע ענק שכולל בתוכו מים פתוחים, קפיצות למים, שחייה וכמובן שחיית מאסטרס! באליפות העולם למאסטרס בבריכות ובמים פתוחים 8  נציגים ישראלים וכבר שלוש מדליות!

במדלית זהב זכה גיורא זילברברג במים הפתוחים במשחה 3 ק"מ לקבוצת גיל 75-79 ובמדלית כסף – דניאל קציר (קבוצת גיל 30-34) וזיוית גוטמן מאירי לקבוצת גיל 35-39.

קישור לתוצאות רישמיות

דניאל קציר בהענקת המדליות היום- גאווה!


דניאל קציר בהענקת המדליות היום- גאווה!

הנציג הראשון להסתער על אליפות העולם היה דניאל קציר בשעות הבוקר. דניאל, אלוף ישראל לשעבר במים פתוחים ושחיין בעל דירוג עולמי בעברו, הסתער הבוקר על משחה ה 3 ק"מ ויצא על מדלית כסף מכובדת לאחר קרב צמוד עם האיטלקי שגבר בסיום על דניאל.

דניאל מספר: "בזינוק שלנו היו ההרבה שחיינים ,אז ידעתי שאני צריך לפתוח חזק וזה מה שעשיתי …לאחר 500 מטר אני והאיטלקי ברחנו לדבוקה ושחינו ביחד כל הדרך עד 300 מטר לסיום שבו לקחתי את ההובלה. אולם זאת כנראה היתה טעות של טירון כי כבר לא נשאר לי כוח לפיניש. גם בגלל המים הקרים…הוא עבר אותיי ב5-10 מטרים האחרונים,ככ שאני מאד מרוצה מדליה אבל טיפה מאוכזב שלא זכיתי בזהב".  

דניאל מסביר ומוסיף: אחרי השחייה בתעלה שנה שעברה,הורדתי 15 ק״ג ,במים קרים מרגישים את ההבדל,בטמפרטורה היתה 19 מעלות ובסוף כבר ממש סבלתי מהקור,למרות הכל זה אחד מהההישגים הגדולים בקריירה שלי ואני מקווה להוסיף גם מדליה בבריכה"


זיוית גוטמן-מאירי בהענקת המדליות היום – גאווה!

גאים בכולכם! בהצלחה הלאה!

וועדת המאסטרס ואיגוד השחייה

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל