איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

סקירות והודעות

לרשימת סקירות והודעות >

שש שוחות לשלום- עידית רון

שש שוחות לשלום- מסע לשלום- עידית רון

 123

 

הים מחבר בין יבשות ארצות עמים ואנשים.

אנחנו, שש שחייניות, נשים, אמהות וסבתא אחת,עידית רון, עינב ורד, מיכל שנהר, אפרת אלוני, לימור ברק וורד בן-חרות, שרוצות להעביר מסר לשלום תוך שחיה ארוכה ורציפה שתתקיים באוקטובר 2015, תתחיל מול חופי פורט סעיד במצרים ותסתיים במרינה הרצלייה בישראל.

נצא למסע יחד עם צוות של מתנדבים שילווה אותנו (שניים מהצוות הם שחייני מסטרס-ד"ר דבי בלומנטל ואמיתי גזיתשנותן לנו יעוץ תקשורתי בהתנדבות)  ובהשראת שחייני קפריסין-ישראל. אנחנו מאמינות בשילוב של כמיהה לשלום ואתגר ספורטיבי במרחב הימי הטבעי, שבאמצעותו נעביר את מסר האמונה בשלום, בקיומו וביכולת האמיתית להביאו.

 

אנו רואות הקבלה מעצימה בין היכולת שלנו לשחות קילומטרים רבים, יום ולילה, בחום ובקור ותוך התמודדות עם קשיים, פחדים ואי וודאות, לבין היכולת של מנהיגנו לחתור להסכם שלום.

המאמץ שיידרש לעמידה באתגר שקבענו מסמל את חשיבות השלום בעיננו ואת תקוות העם לשלום, ואנו מנצלות את האהבה שלנו לים ולשחייה כדי ליצור הד תקשורתי למענו.

במקביל, ננסה להשיג שיא גינס לשחייה במים פתוחים עבור קבוצת נשים שליחות.

 

ההיכרות בינינו, השחייניות, היא על רקע השתתפות בתחרויות שחייה בבריכה ובים, מזה שנים. עידית, מיכל, עינב וורד, מתאמנות ומתחרות באקוותיקים של המאמן גרשון שפע.

עידית מתאמנת בנוסף בקבוצת הספסל יחד עם אפרת ולימור.

 

 

מהו האתגר שלנו?

קודם כל לעמוד במשימה המרגשת, יהיה זה משחה שליחות אשר יתקיים ללא הפוגה. – כלומר כל שש שעות שחיינית מזנקת למים לשחייה של שעה, לפי סדר קבוע.

 

 

לקראת סיום המשחה, כ-3 ק"מ ממרינה הרצלייה, יוכלו להצטרף אלינו כל שחיין או שחיינית, קיאקיסטים וסאפיסטים, בני כל הדתות, שירצו להיות חלק מפרויקט 6 שוחות לשלום!   ניתן להירשם באתר שלנו. (הפרטים למטה)

 

 

איך מתכוננים לפרויקט כזה? 

ההכנות כוללות שחיה (בין 20-40 ק"מ בשבוע) בבריכה ובים.  ככל שמועד המשחה מתקרב, עולים מספר האימונים.  בנוסף לאימוני השחייה, יש אימונים בחדר כושר, בריצה ועוד. התחלנו להתאמן גם בלילה בים ואנו מזמינות כל שחיין להצטרף לאימונים קסומים אלו דרך דף הפייסבוק של המסטרס ושחייני מים פתוחים. בסוף אוגוסט נקיים מחנה אימונים בו נדמה את המשחה (חוץ מהיאכטה, היות ונישן בחדרים)- נקיים 4 אימונים ביממה, בני שעה כל אחד, בעיקר בים. נכון להיום, קבענו מספר אימונים מיכטה בלב ים, ביום ובלילה.

 

האימונים מתבצעים בכל רגע פנוי. לעיתים אנו נפגשות ומתאמנות יחדיו. לכמה מאתנו, היציאה לאימונים היא קשה בגלל מגבלות עבודה וילדים קטנים אך למרות זאת, השחייניות מוצאות זמן.

 

כולם מוזמנים לאימוני הלילה ולאירוע הסיום! להרשמה- 6swim4peace.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל