איגוד השחייה בישראל

Israel Swimming Association

סקירות והודעות

לרשימת סקירות והודעות >

לקראת אליפות ישראל למאסטרס קיץ 2015- הודעה חשובה.

הנחיות חשובות לקראת אליפות ישראל קיץ 2015- עדכונים.

STICKER 19X6 MASTERS.cdr

בימים הקרובים תצא הודעה עם תקנון אליפות ישראל לשחייני המאסטרס אשר תערך בתאריך ה 31.7-01.08.15 .

בימים אלו, איגוד השחייה עובר תקופה של רענון נהלים ומעקב אחרי ביצוע נוהלי עבודה קיימים אשר מחייבים בדיקה מקיפה של כל שלוחות האיגוד.

בתקופה האחרונה התקיימו מספר ישיבות עם הנהלת האיגוד בנוגע לשחייני המאסטרס ונושא רישום האגודות המשתתפות באליפויות המאסטרס קיבל  התייחסות חשובה.  רישום אגודות באיגוד השחייה מחייב נוהל של מילוי טפסים, אישור ע"י חברי הנהלת איגוד השחייה ותשלום חד פעמי של רישום ותשלום שנתי של חברות באיגוד השחייה.

בשנים האחרונות, הנוהל נשכח וכמה אגודות נרשמו לתחרויות ללא התחלת התהליך ואישורו, כמו כן תשלום שנתי לאיגוד השחייה. חשיבותו של התהליך מאפשרת סדר באגודות הרשומות לאיגוד וכל כן הוא בעל חשיבות עליונה.

למען יצירת אחידות וסדר, הנהלת איגוד השחייה וועדת המאסטרס מאפשרות רישום מהיר לאגודות בעלות מופחתת של 150 ש"ח דמי רישום+ 600 ש"ח דמי חברות שנתית באיגוד השחייה.

אגודות אשר טרם עברו תהליך זה, מתבקשות למלא את הטפסים המצורפים לדף זה ולשלוח בדחיפות למייל של יו"ר הוועדה [email protected].  אגודות שלא יסדירו אישורים אלו עד לתאריך ה 15.07.15 לא תוכלנה להרשם לתחרות כאגודה המאגדת שחיינים. שחייניה יוכלו להתחרות בתחרות תחת השם מאסטרס ישראל.

מצורף:

בקשת סיפוח לאיגוד השחייה- נא לשים לב, העלות החדשה היא 150 ש"ח+ 600 דמי חברות לאיגוד יש להעביר סכום זה בתיאום עם האיגוד.

תודה על שיתוף הפעולה, ויאללה לאליפות.

וועדת המאסטרס

 

כל זכויות שמורות לאיגוד השחייה בישראל